Nenechte se napálit při nákupu zánovního auta

blog-image
Odhalte stočený tachometr na pár kliknutí on-line. Kontrola historie vozidla pomáhá bojovat proti podvodníkům. Prověření ojetiny na portálu Cebia může ušetřit spoustu peněz. Výpisy z historie auta pomohl ochránit už nejednoho motoristu před špatným nákupem.

Nenechte se napálit při nákupu zánovního auta


Odhalte stočený tachometr na pár kliknutí on-line. Kontrola historie vozidla pomáhá bojovat proti podvodníkům. Navázání jedinečné spolupráce se společností Cebia, spol. s r.o. můžete ušetřit spoustu peněz. Výpisy z historie auta pomohl ochránit už nejednoho motoristu před špatným nákupem.


Podle Cebie má každá třetí prodávaná ojetina stočený tachometr. Řečí čísel to znamená, že průměrné stočení o 100 000 kilometrů značně prodražuje vůz a následnou údržbu. To až o 20 %!


Ve velké míře podvodníci falšují také původ. Například se stává, že prodávané auto pochází údajně z Německa, ve skutečnosti to však je z východní Evropy. Dalším klamavým údajem bývá změna roku uvedení vozidla do provozu nebo zvýšení stupně výbavy, které neodpovídá realitě.


Vyhnout se podobným manipulacím přitom není náročné. Na našem webu www.proverimeto.cz stačí  kliknout na logo společnosti cebia – prověřit auto, a zadat identifikační číslo vozidla neboli VIN kód (zkratka anglického Vehicle Identification Number). Během chvíle se zájemce dozví všechny důležité informace o vozidle:


-  zda není náhodou hlášeno jako kradené,


- jestli nemá stočený tachometr,


-  jak často a jakým způsobem bylo servisované


- zda není bourané, případně jaká škoda při havárii vznikla,


- skutečnou zemi původu a odpovídající rok výroby,


- jaká je skutečná výbava


- jestli není vozidlo zatížené leasingem atd.


Na základně těchto údajů lze zjistit skutečný stav a historii auta, které chcete zakoupit. Podrobná data poskytují výrobci, dovozci, prodejci, pojišťovny, stanice technické kontroly, servisy, policie, ale také leasingové a další finanční instituce.


 

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu, a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.
Nastavení