O nás

Naše služba vznikla díky shodě různých událostí, osobních zkušeností našich i lidí z okolí.
Příběhů byla spousta z různých odvětví a životních situací. Začínaly různě, dopadly stejně.

Kamarád, který vlastní autopůjčovnu, půjčil auto klientovi, který sice vypadal, že na to má, ale nakonec zmizel i s autem. Obratem ruky ho prodal, aby zaplatil dluhy. Byly z toho jen komplikace, soudní tahanice a velká spousta naštvaných lidí.

Známá pronajala byt solidně vyhlížejícímu páru, který bohužel po pár měsících přestal platit nájem a místo něj přišel s dojemnou historkou o bouračce v práci, způsobené škodě a spoustou výmluv, které měly majitelku bytu obměkčit. Než se vzpamatovala a ty výtečníky vystěhovala, táhlo se to půl roku. Na rozloučenou ji nechali vybydlený byt, vrak auta na parkovišti, ale odnesli si i nábytek, který jim nepatřil. Soud a následná exekuce se táhly dalších 5 let. Do teď nemá zpátky ani korunu. Zjistilo se totiž, že už je pátá v řadě.

Podobné neradostné příběhy se k nám dostávaly stále častěji a my jsme se rozhodli.

Výsledek měsíců diskuzí, programování a trochy toho potu můžete posoudit a hlavně použít sami. A pokud pomůže i vám předejít průšvihu, dejte nám to vědět. Budeme rádi.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu, a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.
Nastavení